...Produkce drůbeže je díky výkonnosti drůbežího organismu jedna z nejrentabilnějších, vykazuje nejnižší nároky na plochy zemědělské půdy...

zaseknutí na www.finnmusic.net

22. září 2010 v 21:20 | mates
Tohle opravdu není žádnej velkej objev, ale mě to prostě baví, tak proč to nezmínit. Jde o velmi slušně zpracovanou databázi www.finnmusic.net. Jako zásadní pozitivum bych vypíchl chronologické pořadí desek, avšak hlavně u každé kapely vypsané členy, kteří v ní působí/působili. Když člověk klikne na jméno, rozbalí se nabídka všech kapel, kde ten člověk hrál. No, a proto že je Finů málo a kapel hodně, často se stává, že některý lidi hrají ve 2, 3 kapelách najednou + jsou ještě ex-členy dalších kapel. Je to logický, V databázi nejsou nové kapely, ale zdá se, že starší kapely, pokud jsou aktivní mají stále aktualizované údaje. Doporučuju namátkou např. heslo "Viimeinen kolonna", kde je či bylo právě plno aktivních lidí. Pak stačí kliknout na některého ze členů, např. Kaide, Miikka, nebo Pete a vybrat si některou z jejich mnoha kapel. Když člověk ještě ke všemu některé ty lidi zná, nebo má naposlouchané ty kapely, dá se na tom zaseknout a strávit nejeden zajímavý večer.


Tohle jsem četl na webu Selfish, příjde mi to docela vtipný:
Jonne, our dear bass player, left us to move to Montreal, Canada after making his contribution to the forthcoming album. Fortunately, we quickly managed to fill the position with our old friend Helena from Kylmä Sota, the d-beat machine featuring also our vocalist Janne on guitar. She's a great punk/hardcore bassist, also known from Khatarina and Stumm, and was definitely our top choice for the job.
She and Anton also moved to Helsinki last summer, so living closer to Otto gives our rhythm section a great chance to rehearse on a regular basis, which hasn't been the case for years. A couple of recent gigs have shown improvement in our live performing abilities, and hopefully we'll be coming up with some new tunes now that Helena knows most of the old stuff we still play. Some talks have already been on a possible 7" vinyl, we'll see how the new material turns up.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama